Новини

Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор. Шануймо те, що нас об’єднує! З Днем Державного Прапора, Україно!
Олена Постоєва

23 серпня 2023 о 10:58 | Постоєва О. М. | немає коментарів

Наразі є можливість оздоровлення дітей у санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто», який релоковано у с. Оринин Кам’янець-Подільського району Хмельницької області Це дозволить дітям Донеччини пройти реабілітацію, поспілкуватися з однолітками, підвищити фізичну активність, отримати нові знання, відчути таку необхідну під час війни підтримку.
Дати заїзду:
ІІ Зміна – з 16.08.2023 по 06.09.2023 – заїзд приурочений до Дня Незалежності України
ІІІ Зміна – з 07.09.2023 по 28.09.2023 – заїзд приурочений до Дня фізкультури та спорту України
ІV Зміна – з 29.09.2023 по 20.10.2023 – заїзд приурочений до Дня народження «Смарагдового міста»
V Зміна – з 21.10.2023 по 11.11.2023 – заїзд приурочений до Дня української писемності та мови
VI Зміна – з 12.11.2023 по 03.12.2023 – заїзд приурочений до всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
VII Зміна – з 04.12.2023 по 25.12.2023 – заїзд приурочений до Дня святого Миколая
VIII Зміна – з 26.12.2023 по 16.01.2024 – заїзд приурочений до зимового циклу українських свят

15 серпня 2023 о 10:09 | Постоєва О. М. | немає коментарів

До уваги батьків та школярів! з 15.08.2023 по 25.08.2023 буде організована робота літньої школи. Графік роботи буде опублікований 14.08.2023.

Сьогодні, 23 червня 2023 року, почалася реєстрація електронних кабінетів для вступників до закладів фахової передвищої освіти на основі базової середньої освіти (9 класів).
Другий рік поспіль випускники 9-х класів можуть скористатися всіма перевагами онлайн-вступу.
Для створення електронного кабінету потрібні такі дані:
Електронна пошта (буде логіном для входу в кабінет)
Серія та номер документа про освіту
Тип та номер документа, що посвідчує особу, або РНОКПП (ІПН)
Контактні номери
Кольорове фото 3×4 см.
Під час реєстрації кабінету зважайте на такі рекомендації:
Використовуйте електронну пошту, до якої маєте доступ і яка не заборонена на території України (наприклад, ukr.net, gmail.com — коректні пошти).
Пароль потрібно вказувати під час кожного входу в кабінет — запам'ятайте або запишіть його.
Вказуйте номер того документа, що посвідчує особу, який використовували під час замовлення документа про освіту (паспорт, свідоцтво про народження тощо), — це додаткова ідентифікація.
Для активації кабінету впродовж 15 хвилин перейдіть за посиланням, яке отримаєте на вказану електронну пошту. Надалі заходьте в кабінет з основної сторінки — https://vstup.edbo.gov.ua/
Вказуйте декілька актуальних номерів телефону для оперативного зв‘язку.
Додайте хороше якісне фото (не селфі), розміром не більше 1 МБ, — заклад освіти може використати його для замовлення студентського (учнівського) квитка.
На етапі реєстрації кабінету НЕ передбачено завантаження жодних інших файлів, окрім фото. Зокрема, НІ додаток до свідоцтва, НІ довідка щодо місця проживання у 2023 році не застосовуються.
Докладний алгоритм реєстрації кабінету шукайте за посиланнями:
Нагадуємо, що подання заяв до закладів фахової передвищої освіти для вступників на основі 9 класів починається 30 червня.

24 червня 2023 о 13:40 | Постоєва О. М. | немає коментарів

Майстер - клас для учнів з виготовлення метеликів пам'яті в техніці орігамі.

22 червня 2023 о 12:08 | Івкова Ю. О. | немає коментарів