День безпечного інтернету

Date: 9 лютого 2021 о 15:58, Refreshed 22 лютого 2021 о 18:49

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

Щорічно кожен другий вівторок лютого відзначається Міжнародний день безпечного Інтернету (англ. Safer Internet Day).

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращого і більш безпечної онлайн-спільноти.

До цієї події долучилася і наша школа.  Вчителями інформатики Івковою Ю.О. та Саржевською Ю.В. було проведено заходи, які сприяли обізнанності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті, нагадали як відрізнити безпечний Інтернет від небезпечного та захищати себе від небезпеки в Інтернеті, дослідили позитивні і негативні наслідки Інтернету.

Учні 3,4 класу ознайомилися з куточком "Безпечний інтернет",  переглянули цікаві мультики: "Казка про золоті правила безпечного інтернету", "Безпека в інтернеті".

3 клас разом з класним керівником Антоненко Л.М. приєдналися до перегляду куточку та мультиків.

Учні 5 класу вирушили за допомогою уроку-мандрівки в "Подорож безпечним інтернетом". В кінці подорожі учні отримали наліпки у свої щоденники.

Учні 6 класу пройшли квест-змагання " Ми - за безпечний інтернет", Діти виконували завдання, скануючи своїми телефонами QR-коди

Учні 7 класу переглянули буклет-посібник "Дізнайся про свої права в цифровому середовищі" та переглянули відео "Чому соціальні мережі роблять нас слабшими"

Учні 8 класу захопливо пограли у Kahoot-вікторину "Безпечний інтернет"

10 лютого 2021 р наш заклад приєднався до Всеукраїнського онлайн уроку «Онлайн-синергія для найкращого інтернету», який відбувся за підтримки Академії Цифрового Розвитку.

День безпечного інтернету в НВК пройшов досить плідно, діти долучалися із задоволенням і інтересом, активно виконуючи завдання. Заходи пройшли з позитивним емоційним фоном спілкування та навчання.

Діти отримали інформацію про організації, сайти, телефони гарячих ліній, де вони можуть отримати підтримку, якщо стали жертвою чиїхось дій в Інтернеті або потребують допомоги під час користування Інтернетом.

Бедж організаторка/організатор заходу до Дня безпечного Інтернету 2021

Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на www.saferinternetday.org, зокрема інформацію про заходи в Україні: https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid

День безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці: https://www.facebook.com/UkraineSID

Сайт Центру кращого Інтернету: https://betterinternetcentre.org