Міжнародний день просвіти з мінної безпеки
З нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги із протимінної діяльності ЮНІСЕФ спільно із ДСНС за підтримки Міністерства освіти і науки підготували інтерактивні онлайн-уроки з мінної безпеки для школярів.
Діти дізнаються, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватися, які знаки попереджають про них та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватися у разі виявлення міни чи боєприпасів.
Уроки тривалістю 15 хвилин містять завдання, мультфільми і відеоматеріали.
Заняття створені для початкової, середньої та старшої школи.
Нагадаємо, на українському телебаченні виходить мультсеріал про потреби дітей, які живуть в умовах війни.
У вівторок, 4 квітня 2023 року, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройде радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Диктант звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму.
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Міністерство освіти та науки, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Центр з протимінної діяльності об'єдналися, щоб провести диктант «Спільно до безпеки». Диктант звучатиме на хвилях «Українського радіо». Текст прочитає Михайло Карпань, актор, що озвучує Пса Патрона в однойменному мультфільмі.
О 14:40 в етері «Українського радіо» відбудеться розмова з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки. О 15:00 розпочнеться написання диктанту.
Трансляцію диктанту можна слухати:
1. на FM-частоті, сайті або у мобільному застосунку «Українського радіо» або у додатку «Дія»;
2. у соціальних мережах:
- YouTube та Facebook сторінках ЮНІСЕФ;
- Facebook сторінці Міністерства освіти і науки;
- YouTube та Facebook сторінках ДСНС;
- YouTube та Facebook сторінках «Українського радіо»;
- Facebook сторінці Центру протимінної діяльності;
3. у Спільно Точці (потрібна завчасна реєстрація на відвідування).
Заохочуємо батьків та освітян ділитися фотографіями та відеозаписами того, як діти пишуть диктант, у соцмережах з хештегом #СпільноДиктант.
Перевірити правильність написання диктанту можна буде одразу після його завершення у соціальних мережах та на офіційних сайтах ЮНІСЕФ, ДСНС та «Українського радіо».
Завантажуйте матеріали для дітей різного віку та методичні матеріали для вчителів для уроку з мінної просвіти за посиланням.